Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 258 m²
- Perceeloppervlakte
- 5382 m²
Hardenbergerweg 67 A is een woonhuis in Tubbergen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en een perceel van 5382 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hardenbergerweg 67 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
12 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
14.2 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Tubbergen is €462.000. Dat komt neer op circa €1.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHardenbergerweg 67 A is een woonhuis van 258 m² in de wijk Verspreide huizen Tubbergen. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 76 inwoners per km².
Hardenbergerweg 67 A is een woonhuis in Verspreide huizen Tubbergen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hardenbergerweg 67 A heeft 258 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5382 m². In Verspreide huizen Tubbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hardenbergerweg 67 A heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Tubbergen in Tubbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Hardenbergerweg 67 A in Verspreide huizen Tubbergen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hardenbergerweg 67 A: ziekenhuis op 14.2 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.1 km.