Streetview Hardenbergerweg 49 A Tubbergen

Hardenbergerweg 49 A, 7651 LJ Tubbergen

90 m² Bouwjaar 2025 Label C

Hardenbergerweg 49 A is een woning in Tubbergen, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
90 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hardenbergerweg 49 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hardenbergerweg 49 A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
183.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.8%
CO₂-emissie
40.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tubbergen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Tubbergen

1090 Inwoners
375 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
409 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Tubbergen
70% Koopwoningen
76 Inwoners per km²

Locatie van Hardenbergerweg 49 A

Vergelijkbare woningen in Tubbergen

Veelgestelde vragen over Hardenbergerweg 49 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hardenbergerweg 49 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Tubbergen is €462.000. Dat komt neer op circa €5.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hardenbergerweg 49 A zich tot de wijk Verspreide huizen Tubbergen?

Hardenbergerweg 49 A is een woning van 90 m² in de wijk Verspreide huizen Tubbergen. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 76 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hardenbergerweg 49 A?

Hardenbergerweg 49 A is een woning in Verspreide huizen Tubbergen, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hardenbergerweg 49 A vergeleken met de buurt?

Hardenbergerweg 49 A heeft 90 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Tubbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hardenbergerweg 49 A en wat betekent dat?

Hardenbergerweg 49 A heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Tubbergen?

De wijk Verspreide huizen Tubbergen in Tubbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Tubbergen?

Vanuit Hardenbergerweg 49 A in Verspreide huizen Tubbergen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1 km.