Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 71 m²
Tibsweg 1 ZH08 is een woonhuis in Tubbergen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tibsweg 1 ZH08
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
12 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
14.2 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Tubbergen is €462.000. Dat komt neer op circa €6.507 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTibsweg 1 ZH08 is een woonhuis van 71 m² in de wijk Verspreide huizen Tubbergen. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 76 inwoners per km².
Tibsweg 1 ZH08 is een woonhuis in Verspreide huizen Tubbergen, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Tibsweg 1 ZH08 heeft 71 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Tubbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tibsweg 1 ZH08 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.71 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Tubbergen in Tubbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Tibsweg 1 ZH08 in Verspreide huizen Tubbergen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tibsweg 1 ZH08: ziekenhuis op 14.2 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.1 km.