Streetview Perosistraat 321 A Tilburg

Perosistraat 321 A, 5049 LG Tilburg

20 m² Bouwjaar 1969 Label E

Perosistraat 321 A is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 20 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
20 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Perosistraat 321 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Perosistraat 321 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

485 Inwoners
235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
237 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt Noord-West
14% Koopwoningen
3.900 Inwoners per km²

Locatie van Perosistraat 321 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Perosistraat 321 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Perosistraat 321 A?

De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Noord-West is €188.000. Dat komt neer op circa €9.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Perosistraat 321 A zich tot de wijk Stokhasselt Noord-West?

Perosistraat 321 A is een appartement van 20 m² in de wijk Stokhasselt Noord-West. De buurt telt 237 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.900 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Perosistraat 321 A?

Perosistraat 321 A is een appartement in Stokhasselt Noord-West, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Perosistraat 321 A vergeleken met de buurt?

Perosistraat 321 A heeft 20 m² woonoppervlakte. In Stokhasselt Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Perosistraat 321 A en wat betekent dat?

Perosistraat 321 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt Noord-West?

De wijk Stokhasselt Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt Noord-West?

Vanuit Perosistraat 321 A in Stokhasselt Noord-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stokhasselt Noord-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Perosistraat 321 A: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 3 km.