Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Inhoud
- 628 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Locatellistraat 1 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 320 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Locatellistraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Locatellistraat 1 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Noord-Oost is €224.000. Dat komt neer op circa €1.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLocatellistraat 1 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Stokhasselt Noord-Oost. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.057 inwoners per km².
Locatellistraat 1 is een woonhuis in Stokhasselt Noord-Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Locatellistraat 1 heeft 168 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Stokhasselt Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Locatellistraat 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Locatellistraat 1 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Stokhasselt Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Locatellistraat 1 in Stokhasselt Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.6 km.