Streetview Puccinistraat 17 Tilburg

Puccinistraat 17, 5049 GD Tilburg

223 m² Bouwjaar 1974 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Puccinistraat 17 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 294 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €211.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
294 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Puccinistraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Puccinistraat 17

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Tilburg

685 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€211.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt West
32% Koopwoningen
6.793 Inwoners per km²

Locatie van Puccinistraat 17

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Puccinistraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Puccinistraat 17?

De prijsindicatie voor Puccinistraat 17 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt West is €211.000. Dat komt neer op circa €946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Puccinistraat 17 zich tot de wijk Stokhasselt West?

Puccinistraat 17 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Stokhasselt West. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Puccinistraat 17?

Puccinistraat 17 is een woonhuis in Stokhasselt West, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Puccinistraat 17 vergeleken met de buurt?

Puccinistraat 17 heeft 223 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 294 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Stokhasselt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €211.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Puccinistraat 17 en wat betekent dat?

Puccinistraat 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Puccinistraat 17?

Puccinistraat 17 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt West?

De wijk Stokhasselt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €211.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt West?

Vanuit Puccinistraat 17 in Stokhasselt West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.