Streetview Corellistraat 81 Tilburg

Corellistraat 81, 5049 EG Tilburg

114 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Corellistraat 81 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 173 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Corellistraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Corellistraat 81

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
89.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.6%
CO₂-emissie
21.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1715 Inwoners
720 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
680 Woningvoorraad
€205.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt Oost
17% Koopwoningen
8.906 Inwoners per km²

Locatie van Corellistraat 81

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Corellistraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Corellistraat 81?

De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Oost is €205.000. Dat komt neer op circa €1.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Corellistraat 81 zich tot de wijk Stokhasselt Oost?

Corellistraat 81 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Stokhasselt Oost. De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.906 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Corellistraat 81?

Corellistraat 81 is een woonhuis in Stokhasselt Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Corellistraat 81 vergeleken met de buurt?

Corellistraat 81 heeft 114 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Stokhasselt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Corellistraat 81 en wat betekent dat?

Corellistraat 81 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-08-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 21.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Corellistraat 81?

Corellistraat 81 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt Oost?

De wijk Stokhasselt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt Oost?

Vanuit Corellistraat 81 in Stokhasselt Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.