Streetview Mascagnihof 628 Tilburg

Mascagnihof 628, 5049 BW Tilburg

135 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mascagnihof 628 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mascagnihof 628

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mascagnihof 628

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

550 Inwoners
265 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
251 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt Zuid-West
23% Koopwoningen
4.405 Inwoners per km²

Locatie van Mascagnihof 628

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Mascagnihof 628

Wat is de geschatte woningwaarde van Mascagnihof 628?

De prijsindicatie voor Mascagnihof 628 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Zuid-West is €206.000. Dat komt neer op circa €1.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mascagnihof 628 zich tot de wijk Stokhasselt Zuid-West?

Mascagnihof 628 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Stokhasselt Zuid-West. De buurt telt 251 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.405 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mascagnihof 628?

Mascagnihof 628 is een woonhuis in Stokhasselt Zuid-West, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mascagnihof 628 vergeleken met de buurt?

Mascagnihof 628 heeft 135 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Stokhasselt Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mascagnihof 628 en wat betekent dat?

Mascagnihof 628 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mascagnihof 628?

Mascagnihof 628 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt Zuid-West?

De wijk Stokhasselt Zuid-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt Zuid-West?

Vanuit Mascagnihof 628 in Stokhasselt Zuid-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.8 km.