Vrijstaande woning (semi-bungalow) Ravellaan 7 Tilburg

Ravellaan 7, 5049 AL Tilburg

206 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ravellaan 7 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Tilburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 808 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
808 m²
Inhoud
961 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ravellaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravellaan 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.33 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Garage
Garage met carport en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

425 Inwoners
160 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt Zuid
97% Koopwoningen
1.407 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ravellaan 7

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ravellaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravellaan 7?

De prijsindicatie voor Ravellaan 7 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Zuid is €576.000. Dat komt neer op circa €2.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravellaan 7 zich tot de wijk Stokhasselt Zuid?

Ravellaan 7 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) van 206 m² in de wijk Stokhasselt Zuid. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravellaan 7?

Ravellaan 7 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Stokhasselt Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ravellaan 7 vergeleken met de buurt?

Ravellaan 7 heeft 206 m² woonoppervlakte en 961 m³ inhoud. Het perceel is 808 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Stokhasselt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravellaan 7 en wat betekent dat?

Ravellaan 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ravellaan 7?

Ravellaan 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt Zuid?

De wijk Stokhasselt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt Zuid?

Vanuit Ravellaan 7 in Stokhasselt Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.