Vrijstaande woning Gounodlaan 50 Tilburg

Gounodlaan 50, 5049 AG Tilburg

236 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Gounodlaan 50 is een vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m², een perceel van 768 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
768 m²
Inhoud
1095 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€820.000 tot €920.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gounodlaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gounodlaan 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
150 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.4%
CO₂-emissie
28.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

425 Inwoners
160 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt Zuid
97% Koopwoningen
1.407 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gounodlaan 50

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gounodlaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Gounodlaan 50?

De prijsindicatie voor Gounodlaan 50 ligt rond €820.000 tot €920.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Zuid is €576.000. Dat komt neer op circa €2.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gounodlaan 50 zich tot de wijk Stokhasselt Zuid?

Gounodlaan 50 is een vrijstaande woning van 236 m² in de wijk Stokhasselt Zuid. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gounodlaan 50?

Gounodlaan 50 is een vrijstaande woning in Stokhasselt Zuid, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gounodlaan 50 vergeleken met de buurt?

Gounodlaan 50 heeft 236 m² woonoppervlakte en 1095 m³ inhoud. Het perceel is 768 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Stokhasselt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gounodlaan 50 en wat betekent dat?

Gounodlaan 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gounodlaan 50?

Gounodlaan 50 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt Zuid?

De wijk Stokhasselt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt Zuid?

Vanuit Gounodlaan 50 in Stokhasselt Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.