Streetview Gounodlaan 39 Tilburg

Gounodlaan 39, 5049 AE Tilburg

223 m² Bouwjaar 1975 Label C

Gounodlaan 39 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 393 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
393 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gounodlaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gounodlaan 39

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

425 Inwoners
160 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Stokhasselt Zuid
97% Koopwoningen
1.407 Inwoners per km²

Locatie van Gounodlaan 39

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gounodlaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Gounodlaan 39?

De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Zuid is €576.000. Dat komt neer op circa €2.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gounodlaan 39 zich tot de wijk Stokhasselt Zuid?

Gounodlaan 39 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Stokhasselt Zuid. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gounodlaan 39?

Gounodlaan 39 is een woonhuis in Stokhasselt Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gounodlaan 39 vergeleken met de buurt?

Gounodlaan 39 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 393 m². In Stokhasselt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gounodlaan 39 en wat betekent dat?

Gounodlaan 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stokhasselt Zuid?

De wijk Stokhasselt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhasselt Zuid?

Vanuit Gounodlaan 39 in Stokhasselt Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stokhasselt Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gounodlaan 39: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.