Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 913 m²
Debussylaan 63 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 913 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Debussylaan 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Debussylaan 63 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Zuid is €576.000. Dat komt neer op circa €2.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDebussylaan 63 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Stokhasselt Zuid. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.407 inwoners per km².
Debussylaan 63 is een woonhuis in Stokhasselt Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Debussylaan 63 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 913 m². In Stokhasselt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Debussylaan 63 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Stokhasselt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Debussylaan 63 in Stokhasselt Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Debussylaan 63: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Stokhasselt Zuid: restaurant (1.3 km), cafe (1.2 km).