Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 299 m²
- Perceeloppervlakte
- 856 m²
- Inhoud
- 835 m³
- Kamers
- 6
Debussylaan 47 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 299 m², een perceel van 856 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Debussylaan 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Debussylaan 47 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhasselt Zuid is €576.000. Dat komt neer op circa €1.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDebussylaan 47 is een woonhuis van 299 m² in de wijk Stokhasselt Zuid. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.407 inwoners per km².
Debussylaan 47 is een woonhuis in Stokhasselt Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Debussylaan 47 heeft 299 m² woonoppervlakte en 835 m³ inhoud. Het perceel is 856 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Stokhasselt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Debussylaan 47 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-05-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Debussylaan 47 heeft 6 kamers.
De wijk Stokhasselt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Debussylaan 47 in Stokhasselt Zuid bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Debussylaan 47: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.