Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 5300 m²
- Inhoud
- 1200 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Dongenseweg 128 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 5300 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dongenseweg 128
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
2.1 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Dongenseweg 128 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Albion is €498.000. Dat komt neer op circa €2.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDongenseweg 128 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Bedrijventerrein Albion. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 208 inwoners per km².
Dongenseweg 128 is een woonhuis in Bedrijventerrein Albion, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dongenseweg 128 heeft 247 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 5300 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Bedrijventerrein Albion ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dongenseweg 128 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-05-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dongenseweg 128 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bedrijventerrein Albion in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Dongenseweg 128 in Bedrijventerrein Albion bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.