Streetview Dongenseweg 124 Tilburg

Dongenseweg 124, 5047 SH Tilburg

193 m² Bouwjaar 1976

Dongenseweg 124 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 4890 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
4890 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dongenseweg 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

85 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Albion
76% Koopwoningen
208 Inwoners per km²

Locatie van Dongenseweg 124

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dongenseweg 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Dongenseweg 124?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Albion is €498.000. Dat komt neer op circa €2.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dongenseweg 124 zich tot de wijk Bedrijventerrein Albion?

Dongenseweg 124 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Bedrijventerrein Albion. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dongenseweg 124?

Dongenseweg 124 is een woonhuis in Bedrijventerrein Albion, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dongenseweg 124 vergeleken met de buurt?

Dongenseweg 124 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4890 m². In Bedrijventerrein Albion ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Albion?

De wijk Bedrijventerrein Albion in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Albion?

Vanuit Dongenseweg 124 in Bedrijventerrein Albion bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Albion?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dongenseweg 124: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bedrijventerrein Albion?

Recreatie nabij Bedrijventerrein Albion: restaurant (2.1 km), cafe (3 km).