Vrijstaande woning Dongenseweg 106 Tilburg

Dongenseweg 106, 5047 SG Tilburg

169 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Dongenseweg 106 is een vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 2701 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
2701 m²
Inhoud
973 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_busy_road, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dongenseweg 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dongenseweg 106

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
128.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.3%
CO₂-emissie
27.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

85 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Albion
76% Koopwoningen
208 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dongenseweg 106

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dongenseweg 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Dongenseweg 106?

De prijsindicatie voor Dongenseweg 106 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Albion is €498.000. Dat komt neer op circa €2.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dongenseweg 106 zich tot de wijk Bedrijventerrein Albion?

Dongenseweg 106 is een vrijstaande woning van 169 m² in de wijk Bedrijventerrein Albion. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dongenseweg 106?

Dongenseweg 106 is een vrijstaande woning in Bedrijventerrein Albion, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dongenseweg 106 vergeleken met de buurt?

Dongenseweg 106 heeft 169 m² woonoppervlakte en 973 m³ inhoud. Het perceel is 2701 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Bedrijventerrein Albion ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dongenseweg 106 en wat betekent dat?

Dongenseweg 106 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dongenseweg 106?

Dongenseweg 106 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Albion?

De wijk Bedrijventerrein Albion in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Albion?