Streetview Dongensekanaaldijk 5 Tilburg

Dongensekanaaldijk 5, 5047 SC Tilburg

163 m² Bouwjaar 1919 Label G

Dongensekanaaldijk 5 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
163 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Dongensekanaaldijk 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dongensekanaaldijk 5

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

85 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Albion
76% Koopwoningen
208 Inwoners per km²

Locatie van Dongensekanaaldijk 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dongensekanaaldijk 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Dongensekanaaldijk 5?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Albion is €498.000. Dat komt neer op circa €3.055 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dongensekanaaldijk 5 zich tot de wijk Bedrijventerrein Albion?

Dongensekanaaldijk 5 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Bedrijventerrein Albion. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dongensekanaaldijk 5?

Dongensekanaaldijk 5 is een woonhuis in Bedrijventerrein Albion, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dongensekanaaldijk 5 vergeleken met de buurt?

Dongensekanaaldijk 5 heeft 163 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Albion ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dongensekanaaldijk 5 en wat betekent dat?

Dongensekanaaldijk 5 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Albion?

De wijk Bedrijventerrein Albion in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Albion?

Vanuit Dongensekanaaldijk 5 in Bedrijventerrein Albion bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Albion?