Streetview Weverstraat 47 Tilburg

Weverstraat 47, 5046 TJ Tilburg

81 m² Bouwjaar 1915 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Weverstraat 47 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
80 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Weverstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weverstraat 47

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
163.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1175 Inwoners
560 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Textielbuurt West
32% Koopwoningen
8.828 Inwoners per km²

Locatie van Weverstraat 47

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Weverstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Weverstraat 47?

De prijsindicatie voor Weverstraat 47 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt West is €252.000. Dat komt neer op circa €3.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weverstraat 47 zich tot de wijk Textielbuurt West?

Weverstraat 47 is een woonhuis van 81 m² in de wijk Textielbuurt West. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.828 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weverstraat 47?

Weverstraat 47 is een woonhuis in Textielbuurt West, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weverstraat 47 vergeleken met de buurt?

Weverstraat 47 heeft 81 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 80 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Textielbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weverstraat 47 en wat betekent dat?

Weverstraat 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-11-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weverstraat 47?

Weverstraat 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Textielbuurt West?

De wijk Textielbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Textielbuurt West?

Vanuit Weverstraat 47 in Textielbuurt West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.