2-onder-1-kapwoning Weverstraat 25 Tilburg

Weverstraat 25, 5046 TJ Tilburg

132 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Weverstraat 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 195 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Weverstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weverstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
43.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1175 Inwoners
560 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Textielbuurt West
32% Koopwoningen
8.828 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weverstraat 25

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Weverstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Weverstraat 25?

De prijsindicatie voor Weverstraat 25 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt West is €252.000. Dat komt neer op circa €1.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weverstraat 25 zich tot de wijk Textielbuurt West?

Weverstraat 25 is een 2-onder-1-kapwoning van 132 m² in de wijk Textielbuurt West. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.828 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weverstraat 25?

Weverstraat 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Textielbuurt West, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Weverstraat 25 vergeleken met de buurt?

Weverstraat 25 heeft 132 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Textielbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weverstraat 25 en wat betekent dat?

Weverstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weverstraat 25?

Weverstraat 25 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Textielbuurt West?

De wijk Textielbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Textielbuurt West?

Vanuit Weverstraat 25 in Textielbuurt West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.