Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
Dessinateurplein 17 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dessinateurplein 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt West is €252.000. Dat komt neer op circa €1.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDessinateurplein 17 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Textielbuurt West. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.828 inwoners per km².
Dessinateurplein 17 is een woonhuis in Textielbuurt West, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dessinateurplein 17 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Textielbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Textielbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Dessinateurplein 17 in Textielbuurt West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dessinateurplein 17: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Textielbuurt West: restaurant (0.3 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Dessinateurplein 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Textielbuurt West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.