Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
Kamgarenplein 48 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 246 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamgarenplein 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt Oost is €261.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamgarenplein 48 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Textielbuurt Oost. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.793 inwoners per km².
Kamgarenplein 48 is een woonhuis in Textielbuurt Oost, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kamgarenplein 48 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 246 m². In Textielbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamgarenplein 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Textielbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kamgarenplein 48 in Textielbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamgarenplein 48: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.