Eengezinswoning, tussenwoning Koninginnehof 2 Tilburg

Koninginnehof 2, 5046 PC Tilburg

136 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Koninginnehof 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 152 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koninginnehof 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginnehof 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1325 Inwoners
760 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
701 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
35% Koopwoningen
7.776 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koninginnehof 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Koninginnehof 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginnehof 2?

De prijsindicatie voor Koninginnehof 2 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €236.000. Dat komt neer op circa €1.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginnehof 2 zich tot de wijk Nassaubuurt?

Koninginnehof 2 is een eengezinswoning, tussenwoning van 136 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 701 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.776 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginnehof 2?

Koninginnehof 2 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nassaubuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koninginnehof 2 vergeleken met de buurt?

Koninginnehof 2 heeft 136 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginnehof 2 en wat betekent dat?

Koninginnehof 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginnehof 2?

Koninginnehof 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Koninginnehof 2 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.