Portiekflat Hendrik van Tulderstraat 66 Tilburg

Hendrik van Tulderstraat 66, 5046 NC Tilburg

61 m² Bouwjaar 2020 2 kamers 1 slaapkamers Label A+++

Hendrik van Tulderstraat 66 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hendrik van Tulderstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik van Tulderstraat 66

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
60.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
68.4%
CO₂-emissie
8.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1325 Inwoners
760 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
701 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
35% Koopwoningen
7.776 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik van Tulderstraat 66

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hendrik van Tulderstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik van Tulderstraat 66?

De prijsindicatie voor Hendrik van Tulderstraat 66 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €236.000. Dat komt neer op circa €3.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik van Tulderstraat 66 zich tot de wijk Nassaubuurt?

Hendrik van Tulderstraat 66 is een portiekflat van 61 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 701 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.776 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik van Tulderstraat 66?

Hendrik van Tulderstraat 66 is een portiekflat in Nassaubuurt, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hendrik van Tulderstraat 66 vergeleken met de buurt?

Hendrik van Tulderstraat 66 heeft 61 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik van Tulderstraat 66 en wat betekent dat?

Hendrik van Tulderstraat 66 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-01-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik van Tulderstraat 66?

Hendrik van Tulderstraat 66 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Hendrik van Tulderstraat 66 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.