Tussenwoning Graaf Arnoldstraat 13 Tilburg

Graaf Arnoldstraat 13, 5046 MA Tilburg

102 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Graaf Arnoldstraat 13 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Graaf Arnoldstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Arnoldstraat 13

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
230.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1325 Inwoners
760 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
701 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
35% Koopwoningen
7.776 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graaf Arnoldstraat 13

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Graaf Arnoldstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Arnoldstraat 13?

De prijsindicatie voor Graaf Arnoldstraat 13 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €236.000. Dat komt neer op circa €2.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Arnoldstraat 13 zich tot de wijk Nassaubuurt?

Graaf Arnoldstraat 13 is een tussenwoning van 102 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 701 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.776 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Arnoldstraat 13?

Graaf Arnoldstraat 13 is een tussenwoning in Nassaubuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Graaf Arnoldstraat 13 vergeleken met de buurt?

Graaf Arnoldstraat 13 heeft 102 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Arnoldstraat 13 en wat betekent dat?

Graaf Arnoldstraat 13 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-08-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Arnoldstraat 13?

Graaf Arnoldstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Graaf Arnoldstraat 13 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.