Streetview Dillenburglaan 45 Tilburg

Dillenburglaan 45, 5046 LT Tilburg

133 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Dillenburglaan 45 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dillenburglaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dillenburglaan 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2080 Inwoners
1140 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1054 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Kasteel West
36% Koopwoningen
9.686 Inwoners per km²

Locatie van Dillenburglaan 45

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dillenburglaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Dillenburglaan 45?

De gemiddelde woningwaarde in Kasteel West is €244.000. Dat komt neer op circa €1.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dillenburglaan 45 zich tot de wijk Kasteel West?

Dillenburglaan 45 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Kasteel West. De buurt telt 1.054 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dillenburglaan 45?

Dillenburglaan 45 is een woonhuis in Kasteel West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dillenburglaan 45 vergeleken met de buurt?

Dillenburglaan 45 heeft 133 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kasteel West ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dillenburglaan 45 en wat betekent dat?

Dillenburglaan 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dillenburglaan 45?

Dillenburglaan 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel West?

De wijk Kasteel West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Vanuit Dillenburglaan 45 in Kasteel West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.