Streetview Dillenburglaan 43 Tilburg

Dillenburglaan 43, 5046 LT Tilburg

137 m² Bouwjaar 1999 Label B

Dillenburglaan 43 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 33 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
33 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dillenburglaan 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dillenburglaan 43

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2080 Inwoners
1140 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1054 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Kasteel West
36% Koopwoningen
9.686 Inwoners per km²

Locatie van Dillenburglaan 43

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dillenburglaan 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Dillenburglaan 43?

De gemiddelde woningwaarde in Kasteel West is €244.000. Dat komt neer op circa €1.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dillenburglaan 43 zich tot de wijk Kasteel West?

Dillenburglaan 43 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Kasteel West. De buurt telt 1.054 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dillenburglaan 43?

Dillenburglaan 43 is een woonhuis in Kasteel West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dillenburglaan 43 vergeleken met de buurt?

Dillenburglaan 43 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 33 m². In Kasteel West ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dillenburglaan 43 en wat betekent dat?

Dillenburglaan 43 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel West?

De wijk Kasteel West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Vanuit Dillenburglaan 43 in Kasteel West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dillenburglaan 43: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.