Streetview Dillenburglaan 23 Tilburg

Dillenburglaan 23, 5046 LT Tilburg

231 m² Bouwjaar 1967 Label A

Dillenburglaan 23 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 188 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dillenburglaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dillenburglaan 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.14
CO₂-emissie
7134.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2080 Inwoners
1140 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1054 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Kasteel West
36% Koopwoningen
9.686 Inwoners per km²

Locatie van Dillenburglaan 23

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dillenburglaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Dillenburglaan 23?

De prijsindicatie voor Dillenburglaan 23 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Kasteel West is €244.000. Dat komt neer op circa €1.056 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dillenburglaan 23 zich tot de wijk Kasteel West?

Dillenburglaan 23 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Kasteel West. De buurt telt 1.054 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dillenburglaan 23?

Dillenburglaan 23 is een woonhuis in Kasteel West, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dillenburglaan 23 vergeleken met de buurt?

Dillenburglaan 23 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 188 m². In Kasteel West ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dillenburglaan 23 en wat betekent dat?

Dillenburglaan 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7134.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel West?

De wijk Kasteel West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Vanuit Dillenburglaan 23 in Kasteel West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dillenburglaan 23: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.