Streetview Dillenburglaan 11 Tilburg

Dillenburglaan 11, 5046 LT Tilburg

189 m² Bouwjaar 1964 Label C

Dillenburglaan 11 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 186 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
186 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dillenburglaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dillenburglaan 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2080 Inwoners
1140 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1054 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Kasteel West
36% Koopwoningen
9.686 Inwoners per km²

Locatie van Dillenburglaan 11

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dillenburglaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Dillenburglaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in Kasteel West is €244.000. Dat komt neer op circa €1.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dillenburglaan 11 zich tot de wijk Kasteel West?

Dillenburglaan 11 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Kasteel West. De buurt telt 1.054 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dillenburglaan 11?

Dillenburglaan 11 is een woonhuis in Kasteel West, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dillenburglaan 11 vergeleken met de buurt?

Dillenburglaan 11 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 186 m². In Kasteel West ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dillenburglaan 11 en wat betekent dat?

Dillenburglaan 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel West?

De wijk Kasteel West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Vanuit Dillenburglaan 11 in Kasteel West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dillenburglaan 11: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.