Streetview Willem de Rijkestraat 21 Tilburg

Willem de Rijkestraat 21, 5046 LS Tilburg

45 m² Bouwjaar 1966 Label E

Willem de Rijkestraat 21 is een woning in Tilburg, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Willem de Rijkestraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Rijkestraat 21

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2080 Inwoners
1140 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1054 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Kasteel West
36% Koopwoningen
9.686 Inwoners per km²

Locatie van Willem de Rijkestraat 21

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Willem de Rijkestraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Rijkestraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Kasteel West is €244.000. Dat komt neer op circa €5.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Rijkestraat 21 zich tot de wijk Kasteel West?

Willem de Rijkestraat 21 is een woning van 45 m² in de wijk Kasteel West. De buurt telt 1.054 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.686 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Rijkestraat 21?

Willem de Rijkestraat 21 is een woning in Kasteel West, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem de Rijkestraat 21 vergeleken met de buurt?

Willem de Rijkestraat 21 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Kasteel West ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Rijkestraat 21 en wat betekent dat?

Willem de Rijkestraat 21 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel West?

De wijk Kasteel West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel West?

Vanuit Willem de Rijkestraat 21 in Kasteel West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kasteel West?