Eengezinswoning, tussenwoning Hasseltstraat 226 Tilburg

Hasseltstraat 226, 5046 LR Tilburg

132 m² Bouwjaar 1905 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Hasseltstraat 226 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 328 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
328 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hasseltstraat 226

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hasseltstraat 226

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
35.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (235.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1145 Inwoners
625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Kasteel Oost
40% Koopwoningen
6.454 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hasseltstraat 226

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Hasseltstraat 226

Wat is de geschatte woningwaarde van Hasseltstraat 226?

De prijsindicatie voor Hasseltstraat 226 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Kasteel Oost is €255.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hasseltstraat 226 zich tot de wijk Kasteel Oost?

Hasseltstraat 226 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Kasteel Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hasseltstraat 226?

Hasseltstraat 226 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kasteel Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hasseltstraat 226 vergeleken met de buurt?

Hasseltstraat 226 heeft 132 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 328 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kasteel Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hasseltstraat 226 en wat betekent dat?

Hasseltstraat 226 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hasseltstraat 226?

Hasseltstraat 226 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 235 m².

Hoe is de woningmarkt in Kasteel Oost?

De wijk Kasteel Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel Oost?

Vanuit Hasseltstraat 226 in Kasteel Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.2 km.