Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Inhoud
- 216 m³
- Kamers
- 1
Smidspad 40 10 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Smidspad 40 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Smidspad 40 10 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €4.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSmidspad 40 10 is een appartement van 61 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².
Smidspad 40 10 is een appartement in Pastorieklamp West, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Smidspad 40 10 heeft 61 m² woonoppervlakte en 216 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 61 m² per kamer. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Smidspad 40 10 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Smidspad 40 10 heeft 1 kamers.
De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Smidspad 40 10 in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Smidspad 40 10: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Pastorieklamp West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €120.000 tot €145.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Smidspad 40 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Pastorieklamp West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.