Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 43 m²
Smidspad 17 D is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Smidspad 17 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €6.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSmidspad 17 D is een appartement van 43 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².
Smidspad 17 D is een appartement in Pastorieklamp West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Smidspad 17 D heeft 43 m² woonoppervlakte. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Smidspad 17 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Smidspad 17 D in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Smidspad 17 D: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Pastorieklamp West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Smidspad 17 D bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Pastorieklamp West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.