Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Inhoud
- 420 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Deken Sandersstraat 51 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 146 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deken Sandersstraat 51 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Deken Sandersstraat 51 A ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €2.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeken Sandersstraat 51 A is een woonhuis van 120 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².
Deken Sandersstraat 51 A is een woonhuis in Pastorieklamp West, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Deken Sandersstraat 51 A heeft 120 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deken Sandersstraat 51 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Deken Sandersstraat 51 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Deken Sandersstraat 51 A in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deken Sandersstraat 51 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.