Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 810 m²
Goirkestraat 176 is een woning in Tilburg, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 810 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goirkestraat 176
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoirkestraat 176 is een woning van 810 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².
Goirkestraat 176 is een woning in Pastorieklamp West, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Goirkestraat 176 heeft 810 m² woonoppervlakte. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Goirkestraat 176 in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goirkestraat 176: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Pastorieklamp West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Goirkestraat 176 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Pastorieklamp West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.