Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Inhoud
- 441 m³
- Kamers
- 7
Goirkestraat 126 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 279 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goirkestraat 126
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Goirkestraat 126 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €1.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoirkestraat 126 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².
Goirkestraat 126 is een woonhuis in Pastorieklamp West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Goirkestraat 126 heeft 137 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 279 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Goirkestraat 126 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Goirkestraat 126 heeft 7 kamers.
De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Goirkestraat 126 in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goirkestraat 126: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Pastorieklamp West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €265.000 tot €315.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.