Streetview Goirkestraat 100 Tilburg

Goirkestraat 100, 5046 GP Tilburg

185 m² Label A

Goirkestraat 100 is een woonhuis in Tilburg. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 229 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
229 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Goirkestraat 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goirkestraat 100

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6%
CO₂-emissie
26.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

2330 Inwoners
1410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1147 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Pastorieklamp West
46% Koopwoningen
8.903 Inwoners per km²

Locatie van Goirkestraat 100

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Goirkestraat 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Goirkestraat 100?

De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €1.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goirkestraat 100 zich tot de wijk Pastorieklamp West?

Goirkestraat 100 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².

Hoe groot is Goirkestraat 100 vergeleken met de buurt?

Goirkestraat 100 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 229 m². In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goirkestraat 100 en wat betekent dat?

Goirkestraat 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.85 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Pastorieklamp West?

De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pastorieklamp West?

Vanuit Goirkestraat 100 in Pastorieklamp West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Pastorieklamp West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goirkestraat 100: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Pastorieklamp West?

Recreatie nabij Pastorieklamp West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Goirkestraat 100?

Een woningrapport voor Goirkestraat 100 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Pastorieklamp West. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.