Tussenwoning Sint Eustatiusstraat 65 Tilburg

Sint Eustatiusstraat 65, 5046 GK Tilburg

121 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Sint Eustatiusstraat 65 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 103 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sint Eustatiusstraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Eustatiusstraat 65

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1190 Inwoners
720 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
685 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Goirke Noord
34% Koopwoningen
9.999 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Eustatiusstraat 65

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Eustatiusstraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Eustatiusstraat 65?

De prijsindicatie voor Sint Eustatiusstraat 65 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Goirke Noord is €250.000. Dat komt neer op circa €2.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Eustatiusstraat 65 zich tot de wijk Goirke Noord?

Sint Eustatiusstraat 65 is een tussenwoning van 121 m² in de wijk Goirke Noord. De buurt telt 685 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.999 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Eustatiusstraat 65?

Sint Eustatiusstraat 65 is een tussenwoning in Goirke Noord, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sint Eustatiusstraat 65 vergeleken met de buurt?

Sint Eustatiusstraat 65 heeft 121 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Goirke Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Eustatiusstraat 65 en wat betekent dat?

Sint Eustatiusstraat 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Eustatiusstraat 65?

Sint Eustatiusstraat 65 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 44 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Goirke Noord?

De wijk Goirke Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goirke Noord?