Streetview Goirkestraat 139 Tilburg

Goirkestraat 139, 5046 GG Tilburg

286 m² Bouwjaar 1906 Label E

Goirkestraat 139 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 612 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
612 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Goirkestraat 139

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goirkestraat 139

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1145 Inwoners
625 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
590 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Kasteel Oost
40% Koopwoningen
6.454 Inwoners per km²

Locatie van Goirkestraat 139

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Goirkestraat 139

Wat is de geschatte woningwaarde van Goirkestraat 139?

De gemiddelde woningwaarde in Kasteel Oost is €255.000. Dat komt neer op circa €892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goirkestraat 139 zich tot de wijk Kasteel Oost?

Goirkestraat 139 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Kasteel Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goirkestraat 139?

Goirkestraat 139 is een woonhuis in Kasteel Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goirkestraat 139 vergeleken met de buurt?

Goirkestraat 139 heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 612 m². In Kasteel Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goirkestraat 139 en wat betekent dat?

Goirkestraat 139 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kasteel Oost?

De wijk Kasteel Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kasteel Oost?

Vanuit Goirkestraat 139 in Kasteel Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kasteel Oost?