Streetview Goirkestraat 49 E Tilburg

Goirkestraat 49 E, 5046 GD Tilburg

25 m² Bouwjaar 1966 Label A

Goirkestraat 49 E is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
25 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Goirkestraat 49 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goirkestraat 49 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1190 Inwoners
720 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
685 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Goirke Noord
34% Koopwoningen
9.999 Inwoners per km²

Locatie van Goirkestraat 49 E

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Goirkestraat 49 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Goirkestraat 49 E?

De gemiddelde woningwaarde in Goirke Noord is €250.000. Dat komt neer op circa €10.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goirkestraat 49 E zich tot de wijk Goirke Noord?

Goirkestraat 49 E is een appartement van 25 m² in de wijk Goirke Noord. De buurt telt 685 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.999 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goirkestraat 49 E?

Goirkestraat 49 E is een appartement in Goirke Noord, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Goirkestraat 49 E vergeleken met de buurt?

Goirkestraat 49 E heeft 25 m² woonoppervlakte. In Goirke Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goirkestraat 49 E en wat betekent dat?

Goirkestraat 49 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Goirke Noord?

De wijk Goirke Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goirke Noord?

Vanuit Goirkestraat 49 E in Goirke Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goirke Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goirkestraat 49 E: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.