Hoekwoning Sint Marcusstraat 24 Tilburg

Sint Marcusstraat 24, 5046 DT Tilburg

88 m² Bouwjaar 1949 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Sint Marcusstraat 24 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 169 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Sint Marcusstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Marcusstraat 24

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.64 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

2330 Inwoners
1410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1147 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Pastorieklamp West
46% Koopwoningen
8.903 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Marcusstraat 24

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Marcusstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Marcusstraat 24?

De prijsindicatie voor Sint Marcusstraat 24 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €2.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Marcusstraat 24 zich tot de wijk Pastorieklamp West?

Sint Marcusstraat 24 is een hoekwoning van 88 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Marcusstraat 24?

Sint Marcusstraat 24 is een hoekwoning in Pastorieklamp West, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Marcusstraat 24 vergeleken met de buurt?

Sint Marcusstraat 24 heeft 88 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Marcusstraat 24 en wat betekent dat?

Sint Marcusstraat 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-12-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Marcusstraat 24?

Sint Marcusstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 69 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Pastorieklamp West?

De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pastorieklamp West?