Eengezinswoning, tussenwoning Houtstraat 108 Tilburg

Houtstraat 108, 5046 DM Tilburg

98 m² Bouwjaar 1923 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Houtstraat 108 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Houtstraat 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtstraat 108

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
196.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.81 kg/m²

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

2305 Inwoners
1150 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Sint Pieterspark
52% Koopwoningen
11.051 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Houtstraat 108

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Houtstraat 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtstraat 108?

De prijsindicatie voor Houtstraat 108 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Pieterspark is €291.000. Dat komt neer op circa €2.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtstraat 108 zich tot de wijk Sint Pieterspark?

Houtstraat 108 is een eengezinswoning, tussenwoning van 98 m² in de wijk Sint Pieterspark. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.051 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtstraat 108?

Houtstraat 108 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sint Pieterspark, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Houtstraat 108 vergeleken met de buurt?

Houtstraat 108 heeft 98 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sint Pieterspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtstraat 108 en wat betekent dat?

Houtstraat 108 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Houtstraat 108?

Houtstraat 108 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint Pieterspark?

De wijk Sint Pieterspark in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Pieterspark?

Vanuit Houtstraat 108 in Sint Pieterspark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.7 km.