Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Houtstraat 96 A Tilburg

Houtstraat 96 A, 5046 DL Tilburg

51 m² Bouwjaar 1917 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Houtstraat 96 A is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m², een perceel van 120 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
51 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Houtstraat 96 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtstraat 96 A

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

2305 Inwoners
1150 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1075 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Sint Pieterspark
52% Koopwoningen
11.051 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Houtstraat 96 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Houtstraat 96 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtstraat 96 A?

De prijsindicatie voor Houtstraat 96 A ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Pieterspark is €291.000. Dat komt neer op circa €5.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtstraat 96 A zich tot de wijk Sint Pieterspark?

Houtstraat 96 A is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 51 m² in de wijk Sint Pieterspark. De buurt telt 1.075 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.051 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtstraat 96 A?

Houtstraat 96 A is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Sint Pieterspark, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Houtstraat 96 A vergeleken met de buurt?

Houtstraat 96 A heeft 51 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Sint Pieterspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtstraat 96 A en wat betekent dat?

Houtstraat 96 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Houtstraat 96 A?

Houtstraat 96 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint Pieterspark?

De wijk Sint Pieterspark in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Pieterspark?

Vanuit Houtstraat 96 A in Sint Pieterspark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.7 km.