Eengezinswoning, hoekwoning Pastoriepad 6 Tilburg

Pastoriepad 6, 5046 DG Tilburg

90 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Pastoriepad 6 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 113 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pastoriepad 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoriepad 6

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
241.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1135 Inwoners
615 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
492 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Pastorieklamp Oost
59% Koopwoningen
11.571 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoriepad 6

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Pastoriepad 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoriepad 6?

De prijsindicatie voor Pastoriepad 6 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp Oost is €257.000. Dat komt neer op circa €2.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoriepad 6 zich tot de wijk Pastorieklamp Oost?

Pastoriepad 6 is een eengezinswoning, hoekwoning van 90 m² in de wijk Pastorieklamp Oost. De buurt telt 492 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoriepad 6?

Pastoriepad 6 is een eengezinswoning, hoekwoning in Pastorieklamp Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoriepad 6 vergeleken met de buurt?

Pastoriepad 6 heeft 90 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Pastorieklamp Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoriepad 6 en wat betekent dat?

Pastoriepad 6 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-02-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoriepad 6?

Pastoriepad 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Pastorieklamp Oost?

De wijk Pastorieklamp Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pastorieklamp Oost?