Eengezinswoning, tussenwoning Korte Hoefstraat 40 Tilburg

Korte Hoefstraat 40, 5046 DB Tilburg

59 m² Bouwjaar 1910 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Korte Hoefstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m², een perceel van 127 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
59 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met overig en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Korte Hoefstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Hoefstraat 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
167.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
42.41 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

2330 Inwoners
1410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1147 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Pastorieklamp West
46% Koopwoningen
8.903 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Hoefstraat 40

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korte Hoefstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Hoefstraat 40?

De prijsindicatie voor Korte Hoefstraat 40 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp West is €262.000. Dat komt neer op circa €4.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Hoefstraat 40 zich tot de wijk Pastorieklamp West?

Korte Hoefstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning van 59 m² in de wijk Pastorieklamp West. De buurt telt 1.147 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.903 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Hoefstraat 40?

Korte Hoefstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Pastorieklamp West, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korte Hoefstraat 40 vergeleken met de buurt?

Korte Hoefstraat 40 heeft 59 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Pastorieklamp West ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Hoefstraat 40 en wat betekent dat?

Korte Hoefstraat 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Hoefstraat 40?

Korte Hoefstraat 40 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Pastorieklamp West?

De wijk Pastorieklamp West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.