Streetview Kasteeldreef 1 Tilburg

Kasteeldreef 1, 5046 CR Tilburg

170 m² Bouwjaar 2008 Label A

Kasteeldreef 1 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 97 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
97 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kasteeldreef 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteeldreef 1

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1255 Inwoners
660 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Textielbuurt Oost
60% Koopwoningen
9.793 Inwoners per km²

Locatie van Kasteeldreef 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kasteeldreef 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteeldreef 1?

De gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt Oost is €261.000. Dat komt neer op circa €1.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteeldreef 1 zich tot de wijk Textielbuurt Oost?

Kasteeldreef 1 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Textielbuurt Oost. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteeldreef 1?

Kasteeldreef 1 is een woonhuis in Textielbuurt Oost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kasteeldreef 1 vergeleken met de buurt?

Kasteeldreef 1 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 97 m². In Textielbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteeldreef 1 en wat betekent dat?

Kasteeldreef 1 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Textielbuurt Oost?

De wijk Textielbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Textielbuurt Oost?

Vanuit Kasteeldreef 1 in Textielbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Textielbuurt Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kasteeldreef 1: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.