Eengezinswoning, tussenwoning Ratinéstraat 3 Tilburg

Ratinéstraat 3, 5046 CN Tilburg

96 m² Bouwjaar 1934 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Ratinéstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 103 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ratinéstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ratinéstraat 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
195.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.1 kg/m²

Tuin
Ja (37.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1255 Inwoners
660 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Textielbuurt Oost
60% Koopwoningen
9.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ratinéstraat 3

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ratinéstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Ratinéstraat 3?

De prijsindicatie voor Ratinéstraat 3 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt Oost is €261.000. Dat komt neer op circa €2.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ratinéstraat 3 zich tot de wijk Textielbuurt Oost?

Ratinéstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 96 m² in de wijk Textielbuurt Oost. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ratinéstraat 3?

Ratinéstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Textielbuurt Oost, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ratinéstraat 3 vergeleken met de buurt?

Ratinéstraat 3 heeft 96 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Textielbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ratinéstraat 3 en wat betekent dat?

Ratinéstraat 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ratinéstraat 3?

Ratinéstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 37 m².

Hoe is de woningmarkt in Textielbuurt Oost?

De wijk Textielbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Textielbuurt Oost?

Vanuit Ratinéstraat 3 in Textielbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 4.1 km.