Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
Kapelstraat 107 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 109 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kapelstraat 107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Kapelstraat 107 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Kasteel Oost is €255.000. Dat komt neer op circa €2.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKapelstraat 107 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Kasteel Oost. De buurt telt 590 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.454 inwoners per km².
Kapelstraat 107 is een woonhuis in Kasteel Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kapelstraat 107 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 109 m². In Kasteel Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kasteel Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Kapelstraat 107 in Kasteel Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kapelstraat 107: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Kasteel Oost: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €185.000 tot €235.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kasteel Oost is €255.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.