Streetview Goirkekanaaldijk 36 Tilburg

Goirkekanaaldijk 36, 5046 AT Tilburg

292 m² Bouwjaar 1954

Goirkekanaaldijk 36 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
292 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Goirkekanaaldijk 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

100 Inwoners
55 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Ind.terrein Kanaalzone Noord
54% Koopwoningen
419 Inwoners per km²

Locatie van Goirkekanaaldijk 36

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Goirkekanaaldijk 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Goirkekanaaldijk 36?

De gemiddelde woningwaarde in Ind.terrein Kanaalzone Noord is €326.000. Dat komt neer op circa €1.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goirkekanaaldijk 36 zich tot de wijk Ind.terrein Kanaalzone Noord?

Goirkekanaaldijk 36 is een appartement van 292 m² in de wijk Ind.terrein Kanaalzone Noord. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 419 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goirkekanaaldijk 36?

Goirkekanaaldijk 36 is een appartement in Ind.terrein Kanaalzone Noord, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Goirkekanaaldijk 36 vergeleken met de buurt?

Goirkekanaaldijk 36 heeft 292 m² woonoppervlakte. In Ind.terrein Kanaalzone Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ind.terrein Kanaalzone Noord?

De wijk Ind.terrein Kanaalzone Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ind.terrein Kanaalzone Noord?

Vanuit Goirkekanaaldijk 36 in Ind.terrein Kanaalzone Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ind.terrein Kanaalzone Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goirkekanaaldijk 36: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ind.terrein Kanaalzone Noord?