Eengezinswoning, tussenwoning Oude Lind 9 Tilburg

Oude Lind 9, 5046 AL Tilburg

159 m² Bouwjaar 1954 8 kamers 7 slaapkamers Label B

Oude Lind 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 255 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
563 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oude Lind 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Lind 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6%
CO₂-emissie
34.28 kg/m²

Tuin
Ja (107.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

100 Inwoners
55 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Ind.terrein Kanaalzone Noord
54% Koopwoningen
419 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Lind 9

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oude Lind 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Lind 9?

De prijsindicatie voor Oude Lind 9 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Ind.terrein Kanaalzone Noord is €326.000. Dat komt neer op circa €2.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Lind 9 zich tot de wijk Ind.terrein Kanaalzone Noord?

Oude Lind 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 159 m² in de wijk Ind.terrein Kanaalzone Noord. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 419 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Lind 9?

Oude Lind 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ind.terrein Kanaalzone Noord, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oude Lind 9 vergeleken met de buurt?

Oude Lind 9 heeft 159 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Ind.terrein Kanaalzone Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Lind 9 en wat betekent dat?

Oude Lind 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Lind 9?

Oude Lind 9 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 107 m².

Hoe is de woningmarkt in Ind.terrein Kanaalzone Noord?

De wijk Ind.terrein Kanaalzone Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ind.terrein Kanaalzone Noord?