Eengezinswoning, hoekwoning Ringbaan-Noord 332 Tilburg

Ringbaan-Noord 332, 5046 AE Tilburg

119 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Ringbaan-Noord 332 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ringbaan-Noord 332

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ringbaan-Noord 332

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
242.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
447.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.38 kg/m²

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1255 Inwoners
660 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Textielbuurt Oost
60% Koopwoningen
9.793 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ringbaan-Noord 332

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ringbaan-Noord 332

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringbaan-Noord 332?

De prijsindicatie voor Ringbaan-Noord 332 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Textielbuurt Oost is €261.000. Dat komt neer op circa €2.193 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringbaan-Noord 332 zich tot de wijk Textielbuurt Oost?

Ringbaan-Noord 332 is een eengezinswoning, hoekwoning van 119 m² in de wijk Textielbuurt Oost. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.793 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringbaan-Noord 332?

Ringbaan-Noord 332 is een eengezinswoning, hoekwoning in Textielbuurt Oost, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ringbaan-Noord 332 vergeleken met de buurt?

Ringbaan-Noord 332 heeft 119 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Textielbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ringbaan-Noord 332 en wat betekent dat?

Ringbaan-Noord 332 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-08-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ringbaan-Noord 332?

Ringbaan-Noord 332 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 44 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Textielbuurt Oost?

De wijk Textielbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Textielbuurt Oost?